У Дніпрі за місяць за борги воду відключили 70 абонентам

logo

Главная страница / Важливо / У Дніпрі за місяць за борги воду відключили 70 абонентам

У Дніпрі за місяць за борги відключили воду 70 абонентам

У Дніпрі продовжуються відключення боржників приватного сектору від водопостачання через борги. Так, протягом тижня спеціалізована бригада по відключенню буде працювати у приватномусекторі Шевченківського, Дніпровського та Чечелівського районах, – передає «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

Сьогодні роботи згідно з графіком відключень абонентів – боржників приватного сектору Чечелівського району розпочалися з вулиці Героїв УПА. Заборгованість за послуги централізованого водопостачання даних абонентів складає близько 50 тисяч гривень. Черговий по місту Юрій Гамазинський, директор КП «Дніпроводоканал», перевіряє роботу бригади по обмеженню послугиводопостачання.

У Дніпрі за місяць за борги воду відключили 70 абонентам

У березні в цьому районі вже проводилось обмеження послуг, але Абонентською дільницею все одно була проведена роз’яснювальна робота з абонентами-боржниками державного та приватного сектору про необхідністьсплати за послуги централізованого водопостачання та водовідведення, про важливість вчасної передачі показників лічильників та необхідність проведення державної повірки.

Співробітниками абонентної служби Чечелівського району поштою було відправлено 548 листів абонентам-боржникам з повідомленням про обмеження послуг у разі инесплати заборгованості. Також підготовлені документи на загальну суму 539 768,54 грн по боржникам, які не йдуть на співпрацю з підприємством в частині погашення боргів, для подальшого проведення претензійно-позивної роботи. У березні на абонентській дільниці працівниками КП «Дніпроводоканал» укладено договори про реструктуризаціюборгу на загальну суму 52 078,77 грн.

У Дніпрі за місяць за борги воду відключили 70 абонентамУ Дніпрі за місяць за борги воду відключили 70 абонентамФото: прес-служба міськради.

Також Юрій Гамазинський зазначив, що за березень місяць по місту Дніпро 70-ти споживачам було обмежено послугу водопостачання. Загальна сума заборгованості за цими адресами складає 1 476 829,36грн. Станом на кінець березня 14-ом абонентам було відновлено послугу через повну сплату заборгованості на суму понад 150 тисяч грн. Також загалом по місту, було укладено 65 договорів реструктуризації боргу.

Раніше ми писали, у “Дніпроводоканалі” зробили важливу заяву щодо передачі показань лічильника.

Категорія:Важливо, ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: Відключення води,Дніпро

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: