У Дніпрі за 50 мільйонів реконструюють парк «Зелений гай»

logo
267443_u_dnipri_za_50_miljoniv_rekonstrujujut_pa.jpeg


У Дніпрі за 50 мільйонів реконструюють парк "Зелений гай"

У Дніпрі реконструюють один з найбільших парків міста «Зелений гай», який знаходиться в Рибальській балці, між СК «Метеор» та проспектом Поля. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Площа парку складає більше 53 гектарів. У минулому тут був парк ім. Ленінського комсомолу, який довгі роки не розвивалася, був занедбаний. У 2016 році парк було перейменовано у Зелений Гай. У 2017 році розроблено проектно-кошторисну документацію. 

«Вартість усіх робіт складає 50 млн. грн. Вже зараз виконано роботи по вкладанню бетону на вхідній зоні з вул. Макарова, зокрема підготовлені сходинкові каскади та підпірні стінки, сходини оздоблюють гранітною плиткою та влаштовують систему льодовідтаювання пандуса та сходинок, встановлено нові опори з світлодіодним освітленням. Зараз проводиться прокладання водопровідних мереж поливної системи для поливу газонів, корчування порослі для облаштування рулонних газонів», — розповів заступник голови робочої групи з оптимізації управління парками міста Артем Хмельников. 

Окрім того, частину алеї, що проходить над Аульським водогоном, буде взято в залізобетонний каркас, який з’єднуватиметься з підпірними стінками  по краю алеї (вже підготовлено основу під них) та покрито плиткою. В самому зсувонебезпечному місці схил алеї буде укріплено.

«Наразі виконано понад 30% роботи. Відкрити парк вже з новою алеєю та сучасною рекреаційною зоною збираємося у вересні», — розповіла директор департаменту інноваційного розвитку ДМР  Юлія Павлюк.

У парку вже працює облаштований дитячий майданчик та все літо буде працювати Роллердром (для катання на роликах та сігвеях), взимку там працюватиме каток. Також у парку планують встановити ще один сучасний дитячий майданчик та мотузкове містечко.

Нагадаємо, спочатку на парк було виділено 18 мільйонів гривень, потім на капітальний ремонт центральної алеї парку додатково виділили 8,6 млн. грн. Також окремо проведено тендер на будівництво мотузкового містечка, який коштує 2 млн грн.

Автор: Дарина ТВАРА


А поделиться?Читайте также: