У Дніпрі з вікна третього поверху школи випав першокласник

logo

У Дніпрі з вікна третього поверху школи випав першокласник

Вчора, 18 вересня, у дніпровській школі №147 стався нещасний випадок — першокласник випав з вікна третього поверху навчального закладу Про це повідомляється в групі «Освіта Дніпра» в мережі Facebook, передає Дніпроград.

Вихованець групи подовженого дня, учень першого класу, затримався у класній кімнаті блоку В-3  — дитина перевдягалась за шафою.

Вихователь групи подовженого дня не помітила відсутності хлопчика, зачинила клас і повела дітей до спальних кімнат.

Хлопчик намагався відчинити двері, постукав, погукав учителя. Не отримавши відповіді, підійшов до вікна, відчинив його, аби покликати на допомогу, але не втримався і випав. 

Свідками падіння стали старші учні, які покликали на допомогу дорослих. 

«Шкільний психолог вибігла на вулицю взяла хлопця на руки і віднесла до медпункту, де шкільним фельдшером надано першу медичну допомогу та викликано швидку. Лікарі швидкої допомоги оглянули дитину і у супроводі батьків та класовода транспортували до обласної клінічної дитячої лікарні (вул. Космічна)», — йдеться у дописі. 

Незважаючи на те, що шкільний фельдшер не зафіксував пошкоджень, першокласник потрапив до реанімації. 

Слід зазначити, що класні кімнати для учнів 1 класів, у тому числі і для груп продовженого дня, дозволено розміщувати не вище другого поверху, а 2-4 — не вище третього згідно з ДБН В.2.2-3-97 п.3.29.

Автор: Антон МОРОЗ