У Дніпрі з снігом борються технікою, лопатою і флешмобом

logo
218325_u_dnipri_z_snigom_borjutsja_tehnikoju_lop.jpeg


У Дніпрі з снігом борються технікою, лопатою і флешмобом

Міський голова Дніпра Борис Філатов подякував комунальникам за розчищення доріг. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, інформує Дніпроград.

«Цілодобово, не покладаючи рук, в будь-яку погоду — вони на посту. І мер завжди з ними на зв’язку. Навіть о 4 ранку. Працівники житлово-комунальної сфери, — зазначив він,- Я пишаюся вами, хлопці і дівчата. Ви молодці. Зі стихією справляєтеся. Залишилося протриматися ще два дні. Дніпряни, давайте хоча б сьогодні скажемо всім хлопцям спасибі».

Крім того, відповідальні містяни також не залишилися осторонь і влаштували флешмоб, розчищаючи бардюри і дороги біля свого дому.

«Агов, дніпряни піднімайте себе від ноутів й робіть несподіванчик лайдакуватому сусіду (я прицепом зо 300 метрів прочухрував доріжку, аж до горизонту). Вважайте за флешмоб, а то в нас мер дорогами тільки й переймається. І буде все Дніпро», — розповів на своїй сторінці у Facebook ветеран бойових дій на сході Юрій Семенчук. 

Нагадаємо, що сьогодні у Дніпропетровській області очікується суттєве ускладнення погодних умов. Також за повідомленням радника губернатора ДніпроОДА Юрія Голіка, всі траси регіону чистяться і посипаються.

Автор: Іван МУРАХА


А поделиться?Читайте также: