У Дніпрі з’явився квітучий оберіг Придніпров’я (фото)

logo
225085_u_dnipri_z_javivsja_kvituchij_oberig_prid.jpeg


Помiркуємо, що становить зовнішній вигляд сучасних житлових масивів великих міст. Прямокутники мікрорайонів, стінових плит, бордюрів. Трубы теплотрас з клаптями обірваної ізоляції. Парковки з однаковими машинами. Однакові ігрові майданчики «від депутата». А якщо це спальні райони, то ще й деяка недоглянутість і занедбаність. Яка часто буває на окраїнах індустріальних міст.

Та все частіше зустрічаються люди, до яких можна застосувати таке важливе для соціального благополуччя слово,  як  Небайдужість.

У Дніпрі, в будинку на вулиці  20 років Перемоги, 47 на ж/м Придніпровськ відремонтували під’їзд. Гарно, рівно,  якісно.

Петриківський розпис_Дніпро

Але скільки б поверхів житла не відокремлювали людину від землі –  людина все одно буде тужити за її живим різнобарвним буянням.

І ось жителі одного сходового майданчика  вирішили, що вони хочуть, щоб їх майданчик не був типовою площиною пошпакльованих панелей. Тим паче, що ми живемо на Дніпропетровщині, де зародився вже відомий на весь світ Петриківський розпис. І що ж, як не наш рідний розпис, наповнить буденність стін яскравою квітучою казкою? Також здавна вважалось, що орнаменти служать оберегом – захищають від усього злого і приносять добру долю. Отже, сказано зроблено!

Петриківський розпис_Дніпро

Майстрині з Дніпра допомогли жителям будинку втілити в життя їх бажання. На третьому поверсі тепер завжди затишно і приємно, навіть коли на вулиці пасмурно, холодно чи йде дощ. Їх сходовий майданчик тепер знають всі в будинку, а гості ніколи не пропустять потрібний поверх.

Петриківський розпис_Дніпро

Петриківський розпис_Дніпро

Адже, українець –  це не коли «моя хата з краю», а коли моя – найгарніша.

Контакти:Инстаграм:  @malevichi.dpФейсбук:  https://www.facebook.com/malevichi.dp/Телефон: 068 2437 336

Поделиться ссылкой:

Метки: будинок, Дніпро, квітучий оберіг, майстриня, оберіг, петриківський розпис, під’їзд, Придніпров’я., ремонт


А поделиться?Читайте также: