У Дніпрі є перебої з теплопостачанням та електроенергією

logo

13.02.2024 Дніпро,евакуація, знеструмлення, КП «Теплоэнерго», КП «Дніпроводоканал», КП «Жилсервіс-Дніпро», КП «Коменергосервіс», ніч, опалення, хворі, школа

У зв’язку з нічним обстріломДніпра наразі проводиться евакуація однієї з лікарень. Там зливають систему опалення та вивозять всіх паліативних хворих. Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив міський голова Дніпра Борис Філатов.

Крім того, деякі школи у місті будуть зачинені. Бо найближчим часом за прогнозами очікується похолодання, яке в нинішньому стані система не витримає. Станом на 10:00 у Дніпрі є перебої з теплопостачанням та електроенергією. Всі служби вже працюють над усуненням проблем.

Наразіаварійна бригада КП «Дніпроводоканал» проводить ремонтні роботи на вул. Чаплинська, 371 (с. Чаплі). Через це припинено водопостачання с. Чаплі. У зв’язку з протіканням на внутрішньобудинкових мережах на просп. Сергія Нігояна, 67, на прохання обслуговуючої організації припинено водопостачання цього будинку.

Водопостачання за зазначеними вище адресами відновлять одразу після завершення робіт. Всі підвищувальні насосні станції та насосно-фільтрувальні станції працюють у звичному режимі.Знеструмлення та аварійні ситуації на цих об’єктах відсутні.

Станом на цей час всі об’єкти теплопостачання КП «Теплоенерго», КП «Коменергосервіс» та КП «Жилсервіс-Дніпро» працюють у звичному режимі та забезпечують теплом всі будинки, які обслуговують котельні цих комунальних підприємств.