У Дніпрі випускниця отримала максимальний результат НМТ

logo

У Дніпрі 77 випускників склали НМТ на 200 балів. Усі «двісті» з чотирьох предметів у випускниці дніпровського ліцею № 111 — Софії Головко.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на пресслужбу дніпровської міськради.

Дівчина складала українську мову та літературу, історію України, математику.

«Треба було сконцентруватися на тестах й не хвилюватись. Адже саме хвилюваннязавадило деяким моїм друзям отримати високі бали. Готувалася з вересня минулого року. Всі завдання робила поступово, проходила тести з попередніх років. Постійно консультувалася з викладачами», — розповіла Софія.

У Дніпрі випускниця отримала максимальний результат НМТ - рис. 1

Дівчина не очікувала такого результату.

«Коли дізналася, що 200 балів з усіх предметів — я плакала. Вийшла з аудиторії домами, а вона аж піднялась! Подумала, що я плачу від розпачу, що усе погано склала, а то були сльози щастя», — додала випускниця.

Нині дівчина планує вступити на факультет української філології до столиці. Пишається ученицею викладачка української мови та класна керівниця Олександра Сало.

«Вона молодець, завжди ставила багато запитань, хотіла докопатися до суті. На уроках ми проходили багато тестів, щоб учні звикли до них. Потім — практикувались. За час моєїроботи 200 балів з НМТ — уперше».

200 балів з двох предметів: математики і фізики у Івана Балашова. Він – випускник ліцею інформаційних технологій у Дніпрі. Цьогоріч 200 балів з обох предметів у 2-х учнів цього навчального закладу.

У Дніпрі випускниця отримала максимальний результат НМТ - рис. 2

«Я люблю математику. Можу сказати, здогадувався, що буде високий результат. Мені ще допомагали викладачі, підтримували, відповідали на мої питання.Нині у планах спробувати вступити до КНУ ім. Шевченка на механіко-математичний», — розповів випускник.

Полюбив математику Іван змалечку.

«Я за освітою інженерка. Сама люблю точні науки й в ігровій формі навчала сина. Ми з чоловіком знали, що буде високий результат, й пишаємося сином. Бо він живе цим предметом. Для нього, як спорт – вирішує одну задачу, далі ще складнішу й так досягає висот», — розповіла мама випускника Галина Балашова.

Такожз математики отримала 200 балів учениця ФЕЛу (Фінансово економічного ліцею) Дар’я Сосницька.

«Я не очікувала. Тобто взагалі не думала, що вийде так. Але 200 балів — це результат моєї довгої підготовки! У нас сильні викладачі, постійно мене підтримували. Щоб отримати 200 з будь-якого предмету, головне – концентрація. Ставте багато запитань учителям. Проходьте тести. Практикуйтесь. Цьогоріч було добре, що вчились офлайн. Ми з однокласниками на перервах вирішували багато задач.Тому практика теж добре тренування, щоб скласти на високий бал НМТ», – поділилася Дар’я.

Крім математики, ФЕЛ може похизуватися ще й розумничками з англійської.

«У нас 6 випускників склали на 200 балів англійську мову. Цього року було добре, що ми не переривали навчальний процес. Якщо тривога, йшли до укриття, там для учнів були облаштовані місця. Ба більше, ми проводили попереднє НМТ у ліцеї, й результати були нижчі. Тому підсилено готувались, я радію завипускників. Вони молодці», – прокоментувала директорка Фінансово-економічного ліцею наукового спрямування при Університеті митної справи та фінансів Дніпровської міської ради Дарія Новохатна.

«Цьогоріч учні багато читали текстів. Кожен повинен був пояснити, як він зрозумів прочитане й, наприклад, чому поставив у тесті такий варіант відповіді. До того ж, намагалась донести до випускників, що це – етап життя, до якого треба спокійно підійти. Пишаюсь ними», – додала Ганна Мельник, викладачкаФінансово-економічного ліцею.

Цьогоріч у Дніпрі випускників 11 класів – 5182.

У Дніпрі випускниця отримала максимальний результат НМТ - рис. 3

У 36 закладах освіти, підпорядкованих департаменту гуманітарної політики, учні отримали 200 балів щонайменше з одного предмета. Найбільше учнів з 200 балами уДніпровському науковому ліцеї інформаційних технологій – 14 випускників, фінансово-економічному ліцеї наукового спрямування при Університеті митної справи та фінансів – 6 випускників, Дніпровському ліцеї № 12 – 5.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і сторінку Відкритого вФейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.