У Дніпрі вулицю Мандриківську залило глиною

logo

У Дніпрі вулицю Мандриківську залило глиною - фото 1

По коліна у грязюці. У Дніпрі вулицю Мандриківську залило глиною. Жителі кажуть: страждають більше року. У бруді потопають автівки. Жителі захищають будинки барикадами з мішків. Після зимових свят стався черговий зсув порід. Де корінь проблеми та як виправити ситуацію?

«Перший раз з цією проблемою ми зіткнулися минулого літа після сильного дощу в серпні. З кожним разом все гірше і гірше, глини все більше і більше. Зараз вже доходить до 15 сантиметрів. Самостійно наймали трактор, який вигрібав всю цю глину», — говорить Лілія Хоруженко мешкає на вулиці Мандриківська.

А от Денис мешкає тут з народження. Каже, вулицю підтоплювало і 10 років тому. Канал постійно забивало сміттям і виносило його на Мандриківську.

«У минулому році стався обвал, який знаходиться за залізницею. Обвалилася глина і забила весь дренажний канал. Постраждала вже наша вулиця. Тут ходити не як», — зазначає Денис Старовойт мешкає на вулиці Мандриківська.

Комунальники неодноразово розчищали проїзд від глиняних зсувів. Та і це марно, кажуть мешканці.

«Кардинально це не змінить ситуацію, поки не зроблять ремонт зливного колектора. Ну черговий дощ, глина знову піде з колектора на вулицю», — каже Володимир мешкає на вулиці Мандрииківська.

У міськраді кажуть, проєкт з ремонту зроблять до кінця літа.

«Обсяг роботи колосальний і просто замінити зливову каналізацію і все — ні. Там необхідно буде укладати нове дорожнє покриття, робити зливостоки для того, щоб вода йшла безпосередньо в одне місце, щоб вона проходила через пісколовки або уловлювачі. Це дуже дорогий проект», — пояснює Михайло Лисенко, заступник міського голови.