У Дніпрі встановили ще два надсучасних світлофори

logo
200510_u_dnipri_vstanovili_we_dva_nadsuchasnih_s.jpeg


У Дніпрі встановили ще два надсучасних світлофори

Вчора, 21 листопада, у Дніпрі встановили два нових світлофори. Про це «Днепропетровськой панораме» розповів директор КП «Дніпродорсервіс» Євген Момсенко, інформує Дніпроград.

Нові світлофорні об’єкти встановили на перетині вулиць Володимира Великого — Європейська та Володимира Великого — Володимира Мономаха. Світлофори нового покоління встановлені на оцинкованій трубі, які не піддаються корозії, тож їх не потрібно щорічно фарбувати. Також світлофори винесені на проїжджу частину — спеціально для того, аби водій міг побачити світло навіть з четвертої смуги. Доповнює світлофорний об’єкт світлодіодне підсвічування, яке копіює сигнал світлофора. Це привертає увагу як водія, так і пішохода.

«На перехресті вузькі вулиці в центрі міста вранці та ввечері перевантажені рухом приватного і громадського транспорту, тому регулювання у вигляді нових світлофорів буде дуже до речі», — зазначив Момсенко.

Нагадаємо, на перехресті вулиць Січових Стрільців та Святослава Хороброго у Дніпрі презентували нові інноваційні світлофори.

Автор: Дарина ТВАРА


А поделиться?