У Дніпрі вперше відбулася конференція Асоціації аграріїв Придніпров’я

logo

У Дніпрі провели конференцію Асоціації аграріїв Придніпров’я, на якій зібрали фермерів та власників аграрних бізнесів. Вони обговорили поточні проблеми в аграрному секторі та визначили подальші перспективи розвитку галузі.

«Цей великий захід ми зробили для об’єднання аграріїв та партнерів аграріїв. Для сумісної співпраці у такий важкий для нашої держави час», – сказав співзасновник Асоціації аграріїв Придніпров’я Сергій Філіпенко.

У Дніпрі вперше відбулася конференція Асоціації аграріїв Придніпров'я

Зустріч влаштувала Асоціації аграріїв Придніпров’я. Все для того, щоб об’єднати фермерів, надати нові знайомства та обговорити важливіпроблеми, наголошує співзасновник об’єднання.

«Як не важко наразі для всіх українців, а для аграріїв – дуже тяжко. То треба збиратися, треба трошки відпочивати, спілкуватися, один одному допомагати. Спілкування це вже є. Тут можна поділитися своїми думками. теоріями, практиками, партнерами. Комусь щось порадити, самому отримати», – поділився співзасновник Асоціації аграріїв Придніпров’я Микола Маловик.

У Дніпрі вперше відбулася конференція Асоціації аграріїв Придніпров'я

На конференції «Партнерські можливості» зібралося 17 представників  різних галузей сільського господарства. Кожен пропонував свої послуги фермерам. Зокрема, насіння,добрива, техніку.

«Конференція поділяється на 3 блоки. 1 блок – польовий, 2-сервісний, 3- управлінський. Відповідно до цих блоків запрошені гості, партнери», – зазначила співзасновниця Асоціації аграріїв Придніпров’я Надія Насевич.

У Дніпрі вперше відбулася конференція Асоціації аграріїв Придніпров'я

Крім конференції на учасників чекав інтерактивний воркшоп і нетворкінг. Також допомагали ЗСУ – влаштували аукціон. Розігрували три розмальовані гільзи. Вдалося зібрати понад 60 000 гривень для наших захисників.

«Цей захід важливий, тому що зараз періодпередуборочної кампанії, тому що це можливість зібрати більшу кількість наших партнерів і обговорити всі питання, які турбують аграріїв та партнерів, а також планування. Планування важлива річ у подальшому розвитку як асоціації, так і бізнесу в цілому», – заявив співзасновник Асоціації аграріїв Придніпров’я Юрій Шарапаєв.

У Дніпрі вперше відбулася конференція Асоціації аграріїв Придніпров'я

Детальніше дивіться в сюжеті Відкритого.

Журналіст: Антоніна Чуйко

Оператор: Данило Варава

Підписуйтеся на наш Youtube-канал! Там на вас чекає ще більше відео.