У Дніпрі водії пробили десятки коліс у ямах на жвавому проспекті

logo
233775_u_dnipri_vodiji_probili_desjatki_kolis_u_.jpeg


У Дніпрі водії пробили десятки коліс у ямах на жвавому проспекті

Бермудський трикутник для дніпровських водіїв. Десятки пробитих коліс майже одночасно й в одному місці. На жвавому проспекті кермувальники один за одним втрапили в ями, і їх зараз навіть не видно, бо залиті водою. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на ТСН.

Десятки порізаних коліс, погнутих дисків, втрачених ковпаків майже одночасно на одному відрізку дороги: наче потрапили у Бермудський трикутник – невесело жартують водії. Чи викликати поліцію, постраждалі водії спочатку вагались, бо боялись: чи не оштрафують їх за нелатану дорогу. Але патрульні по приїзді втрапили у ті ж самі ями. 

В поліції вирішили — штрафувати водіїв нема за що, бо вибоїн дійсно не було видно під водою. 

«Утримувач всіх вулично-шляхових мереж є міськрада. Саме вона несе відповідальність за те, в якому стані знаходиться вулично-шляхова мережа», — зазначив речник патрульної поліції Дніпра Павло Карманов. 

В мерії кажуть, що в усьомму винен старий ремонт покриття (його робили вісім років тому), а ще весняна відлига. 

Ремонт обіцяють зробити навесні, поки ж терміново відправляють на місце бригаду — засипати ями. Старий зрізаний асфальт кидають просто в калюжі. 

Постраждалі на цій дорозі водії створили у соцмережах окрему групу, збираються вимагати з міської ради компенсацію за ремонт. Якщо ж її не дадуть — всім гуртом обіцяють піти до суду. 

Автор: Іван МУРАХА


А поделиться?