У Дніпрі водій побив жінку-копа за виписаний штраф через парковку

logo

На допоможу поліцейській кинулись перехожі.

У Дніпрі камери спостереження зафіксували, як водій напав на інспекторку поліції за те, що вона виписала йому штраф через  неправильну паркову. 

Про це йдеться в програмі «Джедаї».

Читайте також:

В Одеській області власник будинку побив гостя лопатою і намагався його спалити

Інцидент стався в самому центрі Дніпра — на площі Героїв Майдану. Водій Ford Fusion заїхав під знак, що забороняє парковку, тож поліція виписала йому штраф. Без зайвих слів автохам підійшов до жінки та вдарив її в обличчя, а потім бив і по ногам. На допомогу спершу кинувся перехожий, а потім підбіг і напарник, та розбишака вже дав волю своїй люті і почалася бійка. Згодом махаючи кулаками чоловік щей вихопив пістолет. На щастя, далі погроз зброєю справа не пішла. Чоловік сів у авто та поїхав геть.

Відео

У Дніпрі водій напав на інспекторку поліції

У Дніпрі водій напав на інспекторку поліції. Без зайвих слів він підійшов до жінки та вдарив її в обличчя. Напарник кинувся їй на допомогу, та розбишака вже дав волю своїй люті. Махаючи кулаками, він вихопив пістолет. На щастя, далі погроз зброєю справа не пішла. Чоловік сів у авто та поїхав геть. Його особу та адресу вже встановили. Постраждалим надали необхідну медичну допомогу. Повні випуски дивіться на 1+1 video

У Дніпрі водій напав на інспекторку поліції

Його особу та адресу вже встановили. Постраждалим надали необхідну медичну допомогу.

Нещодавно у Дніпропетровській області чоловік вбив хлопця, який намагався його обеззброїти. Поліція затримала злочинця.