<>

У Дніпрі водій маршрутки через грубе порушення ПДР ледь не спричинив трагедію

У Дніпрі водій маршрутки через грубе порушення ПДР ледь не спричинив трагедію

Сьогодні зранку, 9 січня, у Дніпрі водій 101 маршруту здійснив небезпечний маневр, який міг призвести до фатальних наслідків. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на очевидця події Романа Гориніна.

Сьогодні близько о пів на восьму, на зупинці «гастроном» (ж-м Тополя), водій 101-ї маршрутки, не дочекавшись остаточної посадки пасажирів в тролейбус, почав об’їжджати його з правого боку через невеличкий проміжок в кармані, буквально по п’ятках пасажирів. Як зазначає очевидець, помилка водія могла призвести до жахливих наслідків — повторилася б київська трагедія, коли маршрутка збила на смерть двох пасажирів тролейбуса, якби в цей момент хтось відступив назад або вискочив з тролейбуса. 

«Сподіваюсь з водієм проведуть виховну роботу і до нього дійде, що подібні маневри на дорозі не лише недоречні при такій відповідальності, а й можуть призвести до фатальних наслідків», — розповідає Роман Горинін.

Також він закликає пасажирів громанського транспорту, особливо дітей, бути пильними при виході з транспорту на зупинках та дотримуватись правил безпеки.

Нагадаймо, що у Дніпрі молодик поранив таксиста ножем та викрав його автівку.

Автор: Ольга АНДРОСОВА

Читайте также: