У Дніпрі влаштували ярмарок вакансій для ветеранів: яку роботу пропонують

logo

5 канал

Дніпро

23.09.2018 15:25

Загалом вакансії пропонували 40 роботодавців

Працевлаштувати ветеранів АТО взялися у Дніпрі. Там для демобілізованих військових влаштували ярмарку вакансій. Про таке повідомляє «5 канал».

За темою

Перш за все досвідченим військовим пропонували роботу у лавах Нацгвардії, поліції та контрактну службу в Збройних силах. Загалом вакансії пропонували 40 роботодавців. З поміж інших – закликали ветеранів АТО освоїти робочі спеціальності: як-то слюсарів, зварювальників чи токарів. На ринку праці таких вакансій безліч. Крім того, на ярмарку пропонували колишнім військовим навчитися вести власний бізнес.

Сергій Пирогов, демобілізований війсковослужбовець ЗСУ, говорить: «В першу чергу, щоб показати, що свою справу – це те, що треба. Тому що багато-хто не може себе знайти. Навіть при наявності купи вакансій. Тобто треба не бояться, треба займатися своєю справою».

А офіцер відділу комплектування Дніпропетровського обласного комісаріату Андрій Шульга говорить: «Що стосується дефіциту в ЗСУ, то люди потрібні, але такої кричущого якогось дефіциту, такого немає. Всі бригади укомплектовані, ну а люди завжди потрібні».

Відео за темою

Дивіться також фотогалерею за темою: