У Дніпрі влаштують рукопашний бій по-українськи й фланкування шаблями

logo
226306_u_dnipri_vlashtujut_rukopashnij_bij_po_uk.jpeg


Упродовж 16-18 лютого в Дніпрі триватиме 15-й Всеукраїнський фестиваль національних бойових мистецтв «Дніпровські пороги».

Про це повідомили організатори заходу, передає «Мост-Днепр».

«Мета проведення фестивалю – відродження національних бойових мистецтв. У ньому представлені й спортивна, й культурна, й духовні складові. Це буде великий масовий захід, в якому візьмуть участь представники різних регіонів України», — зазначила директор дитячо-юнацького центру «Штурм», організатор фестивалю Ірина Герліванова.

У перший день фестивалю, 16 лютого, в міській бібліотеці відбудеться зустріч з президентом Всеукраїнської федерації «Спас» Олександром Притулою. Він презентує свої книги «Спас — звичай козацьких Родів», «9 сил», «Успіх та людяність».

Читайте також: Як живуть і чим дихають сучасні козаки

Другого дня фестивалю — 17 лютого – в спортивному комплексі хіміко-технологічного університету розпочнуться змагання. Програмою, зокрема, передбачено змагання з українського рукопашного бою «Спас», «навхрест», показові виступи з художнього напрямку «Однотан».

Крім того, відбудуться майстер-класи з ножового бою, фланкування шаблями, рубка, тактика роботи з вогнепальною зброєю та ін.

Читайте також: Дніпропетровщина стала доступною для онлайн-прогулянок

Увесь час в залі працюватиме виставка народних майстрів, зброї козацтва і сучасного озброєння військовослужбовців ЗСУ та добровольчих батальйонів.

У неділю, 18 лютого, в межах фестивалю відбудеться свято Масляної в селищі Старі Кодаки. «Будуть хороводи, спалення Масляної тощо. Також наші учасники будуть готувати млинці з різноманітними начинками, які продаватимуться на святі. Потім всі зібрані кошти спрямуємо на допомогу онкохворим дітям», — додала Герліванова.


А поделиться?