У Дніпрі визначили переможців п’ятого сезону Дитячої Ліги дзюдо

ДНІПРО. 28 листопада. УНН-Центр. У Дніпрі фінішував п’ятий сезон Дитячої Ліги дзюдо, за підсумками якого обрали переможців, повідомили УНН-Центр у прес-службі Федерації дзюдо Дніпропетровської області.

Так, на татамі обласної СДЮСШОР № 6 відбувся командний турнір. Участь у ньому взяли вісім команд, до складу яких ввійшли хлопці 2003-2004 р.н. Трьома складами боролися юні спортсмени СК «Дзюдо-Дніпро», двома − СК «Тайфу-Дзюдо», по одній команді виставили дніпровські колективи КДЮСШ «Динамо», СДЮСШОР № 6 і збірна Кривого Рогу.

За підсумками командного турніру, кращою командою Дитячої Ліги в боротьбі «стінка на стінку» стала перша команда СК «Тайфу-Дзюдо». Срібні нагороди командного турніру здобули представники першої команди «Дзюдо-Дніпро». Третє місце командного турніру Дитячої ліги посіла третя команда СК «Дзюдо-Дніпро».

Кращою командою Дитячої Ліги вперше стала команда «Дзюдо-Дніпро», в активі якої 245 балів. На другому місці опинилася команда «Тайфу-Дзюдо» (226 балів), на третьому − СДЮСШОР № 6 (100,5 балів).

Додамо, що 3 грудня в Дніпрі на татамі СДЮСШОР № 6 відбудеться чемпіонат міста з дзюдо серед чоловіків і жінок.