У Дніпрі визначили кращих марафонців країни

Сьогодні, 24 вересня, вперше в історії Дніпра в місті відбувся видовищний Чемпіонат України з марафонського бігу серед дорослих. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Чемпіонат пройшов у рамках масштабної спортивної події Dnipro ATB Marathon. За першість у марафоні боролися бігуни з різних куточків країни. Серед учасників марафону чимало іменитих спортсменів. Зокрема, учасниця чемпіонату світу, переможниця марафонів та напівмарафонів у Європі Катерина Карманенко, учасниця 24-годинного забігу Маргарита Левицька, переможниця Дніпровського марафону та напівмарафону Ганна Печко, багаторазовий призер, переможець марафонів та напівмарафонів в Україні та світі Олександр Бабарика та інші.

«Вперше чемпіонат України з марафонського бігу проходить в Дніпрі. Серед міст була дуже велика конкуренція, ми довго вагалися, хто ж цьогоріч прийме змагання такого високо рівня. І тепер розуміємо, що Дніпро не підвів. Організація заходу вражає», — зауважив перший заступник міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул.

Найспритнішим серед чоловіків став 23-річний легкоатлет з Маріуполя Артем Піддубний. Він фінішував перший з результатом 2 год. 21 хв. і 41 сек. Серед жінок найкращою стала 30-річна спортсменка з Хмельницького Оксана Юрчук. Вона пробігла марафонську дистанцію у 42 км. за 2 год. і 51 хв. Вже найближчим часом бігуни представлять Україну на чемпіонаті Європи.

«Дякую всім за таку велику підтримку. Дуже радий, що переміг. Звичайно було не просто, трохи заважав вітер. Але тепер маю честь представити нашу Державу на змаганнях світового масштабу. Обіцяю, що не підведу», — поділився враженнями переможець марафону Артем Піддубний.

Автор: Дарина ТВАРА