У Дніпрі виставою «Лисиця з лісу Шінода» завершилися дні Японії

logo
196960_u_dnipri_vistavoju_lisicja_z_lisu_shinoda.jpeg


У Дніпропетровському академічному обласному українському молодіжному театрі в рамках фестивалю «Японська осінь у Дніпрі» пройшла вистава «Лисиця з лісу Шінода» за участю шести акторів традиційного японського лялькового театру «Сарухачі-дза».

Про це повідомили у прес-службі міської ради Дніпра.

«Вистава «Лисиця з лісу Шінода» стала заключним заходом фестивалю «Японська осінь у Дніпрі». Спектакль створено на основі японського традиційного твору, якому більше 400 років. Сюжет нескладний, тому людям було зрозуміло, про що розповідь. Під час вистави майстер співав японською та грав на музичному інструменті. Водночас на сцені актори з ляльками ілюстрували цю історію», — йдеться в повідомленні.

Читайте також: Унікальний заповідний степ: як не лісом заросте, то соняшником засадимо

Як зазначила начальник управління економічного розвитку та інвестицій департаменту економіки, фінансів та міського бюджету Дніпровської міськради Наталія Чернишова, фестиваль «Японська осінь в Дніпрі» готували давно. Минулого року у місті вдало пройшли «Дні Японії у Дніпрі», тому у 2017 році вирішили провести різноманітні заходи. Міська рада організувала проїзд, проживання та харчування митців.

Фестиваль «Японська осінь у Дніпрі» проходив з 25 жовтня по 12 листопада за підтримки міської ради Дніпра, Посольства Японії в Україні та Українсько-японського Центру Київського політехнічного інституту.

Головною метою фестивалю було ознайомити дніпрян з японською культурою.

Фото: dniprorada.gov.ua


А поделиться?