У Дніпрі вилучили останки воїна Другої Світової війни на території садового товариства (Фото)

logo

У Дніпрі вилучили останки воїна Другої Світової війни на території садового товариства (Фото)

У Дніпрі було здійснено виїзд щодо вилучення останків воїна Другої Світової війни на території садового товариства Металург (вул. Байкальська, Індустріальний район), де, як і у попередньому році, було знайдено поодинокі останки під час проведення земляних робіт при улаштування фундаменту, повідомляє Дніпро Регіон.

Виходячи з вигляду останків і наявності металевого зубного моста-коронки, воїн був непризивного віку, відносився до добровольців, і скоріше за все був місцевим (місто, область). Загибель датується вереснем 1941 року.

На жаль останки були пограбовані в попередні роки, можливо й відразу після загибелі, тому шинель, одяг, взуття, зброя не збереглись. Також втрачено частину грудного кістяка (зберігся один фрагмент реберної кістки).

Дякуємо за роботу ГО “Пошук-Дніпро”, Andrii Bizhko, Иван Градецкий, та продовжуємо спільну роботу з пошуку втрачених та невідомих поховань Другої Світової війни, написано в повідомленні Управління з питань охорони культурної спадщини Дніпровської міської ради.

0
0
голосів

Рейтинг статті