У Дніпрі відзначили найактивніших студентів об’єднання міських гуртожитків

logo

У Дніпровській міській раді відзначили другу річницю створення об’єднання міських гуртожитків і підбили підсумки роботи. Організація з’явилась за підтримки міського голови Бориса Філатова. Її учасники – студенти, які мешкають у гуртожитках закладів вищої освіти. Під час заходу найактивніших членів об’єднання відзначили подяками за плідну співпрацю, розвиток студентського самоврядування у гуртожитках, а також вручили подарунки.

«Студенти, об’єднавшись, облаштовують у гуртожитках кімнати для відпочинку, спортивні зали і навчаються втілювати свої проєкти, вибудовують комунікації, насолоджуються активним студентським життям. А місто усіляко допомагає у цьому. Попри те, що будівлі гуртожитків не на балансі міста, студенти все ж мешкають у Дніпрі. Тому розуміємо важливість підтримки молоді. А загалом потрібна державна програма розвитку гуртожитків щодо їхніх ремонтів, удосконалення тощо», – сказала директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання міської ради Дар’я Біла.

Один із нагороджених, голова студентської ради гуртожитку № 4 Дніпровського національного університету ім. О. Гончара Олександр Білик, зазначив:

«Завдяки злагодженій роботі об’єднання міських гуртожитків проводимо різні спортивні, розважальні заходи серед студентства. Окрім змістовного дозвілля, це ще й допомога в покращенні умов у гуртожитках. Наприклад, у нашому теж облаштована кімната для відпочинку. Спільна командна робота нас усіх розвиває!».

Поділитися

Категорія: Актуальные новости, Новости Днепра