<>

У Дніпрі відзначили День працівника соціальної сфери

У Дніпрі відзначили День працівника соціальної сфери

Вчора, 3 листопада, у Дніпровській міській раді пройшли урочисті заходи з нагоди Дня працівника соціальної сфери. Безпосередньо від міської влади отримали привітання близько 200 представників соціальних служб Дніпра, повідомляє Дніпроград.

Свято соціальних працівників відзначають у кожну першу неділю листопада. Привітати фахівців із професіональним святом та вручити подяки мід міського голови завітала його заступник Світлана Єпіфанцева.

«Наразі у місті працюють 5 масштабних соціальних програм: для мешканців міста, для постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, програма зайнятості населення, а також найбільш фінансована у країні програма підтримки учасників АТО та членів їхніх родин. У Дніпрі мешкають 200 тис. людей, які потребують соціальної допомоги, і кожного дня наші соціальні працівники сумлінно виконують свою роботу», — зазначила вона.

Подяки та нагороди отримали найкращі працівники соціальної сфери міста. Окрім чиновників, соцпрацівників своїми виступами привітали дитячо-юнацькі художні колективи.

Після урочистої церемонії нагородження на нараді підбили підсумки роботи соціальних служб за останній рік. У міськраді запевнили, що підтримка стабільного функціонування послуг у соціальній сфері є одним із пріоритетних напрямів у діяльності місцевої влади. 30 жовтня Борис Філатов видав розпорядження, згідно якого більше 120 соцпрацівників отримають матеріальну допомогу до свого професіонального свята.

Нагадаємо, громадські активісти разом із службою у справах дітей допомагають дітям двох районів Дніпра.

Автор: Антон МОРОЗ