У Дніпрі відновлюють водопостачання тисячам абонентів, які були без води через ракетну атаку

logo

Главная страница / Важливо / У Дніпрі відновлюють водопостачання тисячам абонентів, які були без води через ракетну атаку У Дніпрі відновлюють водопостачання тисячам абонентів, які були без води через ракетну атаку

У Дніпрі відновлюють водопостачання тисячам абонентів, які були без води через ракетну атаку

Сьогодні вдосвіта через зухвалу атаку ворога на обʼєкт критичної інфраструктури було знеструмлено один з водоводів. Наразі електроживлення відновлено, триває заповнення системи. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланнямна міську владу Дніпра.

Найближчим часом поступово буде відновлюватися подача води у нагірній частині міста за такими адресами:

 ж/м Тополя-1, 2, 3, ж/м Сокіл-1, 2, сел. Мирне, 12 квартал;сел. Новоолександрівка, сел. Братське, сел. Волоське, сел. Камʼянка, сел. Аеропорт, сел. Сурсько-Литовське, сел. Ракшівка, сел. Таромське, сел. Ясне, сел. Діївка, сел. Старі Кодаки, можеспостерігатись знижений тиск у сел. Краснопілля; просп. Науки, Запорізьке шосе та прилеглі вулиці до просп. Д. Яворницького;вул. Робоча, Криворізька, Незалежності та прилеглі вулиці;просп. О. Поля, просп. Б. Хмельницького та прилеглі вулиці.

Раніше ми писали,коментуючи ракетний удар, міський голова Дніпра Борис Філатов заявив, що «є впевненість, що пройдемо цей обстріл, як і попередній, без серйозних наслідків».