У Дніпрі відкрили неоголошений купальний сезон

logo

На Мануйлівському та Придніпровському пляжах, а також на Монастирському острові мешканці Дніпра відкрили купальний сезон.Вони засмагають та купаються на пляжах попри наявну заборону.

З 1 червня у Дніпрі почала діяти заборона на купання. Про це сигналізують інформаційні щити з попереджувальними написами на пляжах у парку Сагайдак, у Придніпровську та на Монастирському острові.

Попри це,мешканці Дніпра охоче відпочивають на пляжах. Кажуть, що через аномальну спеку виникає велике бажання скупатися.

«Нікуди не дінешся від цього. Тож спокійно відпочиваємо, засмагаємо, ви ж бачите. Травень та червень подарували нам спекотну погоду», – поділився дніпрянин Володимир.

У Дніпрі відкрили неоголошений купальний сезон

«Я думаю, що це вимушений захід. Я приходжу сюди, бо в мене собака є, вона хоче плавати та купатися, і я також», – розповіла дніпрянка Світлана.

У Дніпрі відкрили неоголошений купальний сезон

«Я знаю про заборону і заходила у воду на 5 хвилин, щоб освіжитися, але я не купалася і не сиділа на пляжі», – підсумувала дніпрянка Євгенія.

У Дніпрі відкрили неоголошений купальний сезон

За словами фахівців, цьогоріч на пляжах не розчищали дно та не перевіряли воду на безпечність. Мешканців закликають утримуватися від купання, аби не наражати себе на небезпеку.

Детальніше дивіться всюжеті Відкритого.

Журналістка: Вікторія Горохова

Оператор: Ілля Кононов

Підписуйтеся на наш Youtube-канал! Там на вас чекає ще більше відео.