У Дніпрі відкрився перший молодіжний коворкінг-центр

logo
212521_u_dnipri_vidkrivsja_pershij_molodizhnij_k.jpeg


У Дніпрі відкрився перший молодіжний коворкінг-центр

Вчора, 29 грудня, у Дніпрі урочисто відкрився перший в місті Молодіжний коворкінг-центр «Дніпро». Проект реалізований у рамках міської цільової програми «Бюджет участі», інформує Дніпроград.

У Палаці дітей та юнацтва урочисто відкрився перший молодіжний центр — безкоштовний вільний простір для реалізації творчих, культурних та соціальних ініціатив молодих дніпрян.

«Це місце для навчань, втілення проектів, презентацій, майстер-класів, зустрічей та здорового відпочинку. Велику роботу було проведено для його створення. Доклали максимум зусиль, щоб центр був сучасним, – відремонтували приміщення, закупили техніку та меблі. Сподіваємося, що центр буде популярним серед молоді Дніпра і стане тим місцем, де розвиватиметься молодіжна політики міста», —  заступник директора департаменту  гуманітарної політики Дніпровської міської ради Дар’я Біла.

Громадська ініціатива була розроблена студентською молоддю міста, автором проекту є активіст Владислав Мельничук. За його словами, розвиток молодіжних центрів та покращення якості їх роботи дасть можливість молоді розвивати свої навички і долучатись до активного громадського життя країни.

«Безкоштовні молодіжні центри дуже популярні у європейських містах, там вони розташовані у кожному районі того чи іншого міста. Це чудовий приклад реалізації молодіжної політики в місті. До цього не було спеціального місця, де б молодь могла збиратися для проведення різних семінарів, круглих столів, обговорень, тренінгів і просто для дозвілля. А зараз активній молоді вдалося його реалізувати. Дуже важливо, що центр для молодді є абсолютно безкоштовним. Тут комфортні умови, комп’ютерна та інша техніка, тому ласкаво просимо», – наголосив автор проекту.

Автор: Дарина ТВАРА


А поделиться?