У Дніпрі відкрили виставку картин Сергія Сидорова (Фото)

logo

12 лютого у Дніпровському будинку мистецтв відбулося відкриття першої персональної виставки пам’яті художника, дизайнера та педагога Сергія Сидорова «Роздуми. Кольори. Настрої».

Було презентовано 34 полотна художника за період від 1995 до 2019-й року. Експозиція виділялася численністю яскравих кольорів. Глядачі ніби поринули у барви всіх відтінків, побачили різні пори року. Найбільше вабили око як-то: «Промені осені», «Серпень», «Фантазії весни», «Зимовий пейзаж» тощо. Попри гіркий сум через передчасну смерть живописця, саме ця велика кількість кольорів вселяла тепло в серцях спостерігачів.

Відвідувачами були не лише пересічні дніпряни, але й родичі художника, його друзі. Наприклад, архітектор, член Національної спілки художників України та друг Сергія Сидорова Віктор Родіонов сказав: «Він був одним з моїх близьких друзів, тяжко хворів. Дуже ретельно готувався до виставки, малював…».

картини

На жаль, митець не дожив до презентації своєї першої виставки. Проте його роботи продовжують зачаровувати своїми барвами.

Поделиться ссылкой: