У Дніпрі відкрили унікальну виставку (Фото)

logo

У Дніпрі  у музеї «Літературне Придніпров’я» до 13 квітня можна побачити виставку «Натхненні генієм твоїм, Кобзарю!», що присвячена річниці з Дня народження видатного українського поета, художника, етнографа, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка. Зазначають у прес-службі музею.

На виставці представлені роботи вихованців та керівників гуртків народного художнього колективу «Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття» та зразкового художнього колективу «Школа рукоділля». Це творчі, натхненні, креативні колективи, які вже більше 20 років функціонують в Комунальному позашкільному навчальному закладі «Центр позашкільної роботи № 1» Дніпровської міської ради. Протягом всього часу ці колективи засяяли на творчому небосхилі яскравими «зірочками», розвиваючи талант обдарованих дітей. Для багатьох дітей ці Школи стали рідною домівкою, відкрили світ мистецтва, стали джерелом натхнення та майстерності.

На виставці також можна побачити колекцію робіт із витинанки «Світе ясний! Світе тихий!» талановитої людини, майстра народної творчості, керівника гуртка «Студія народної творчості «Соняшник» — Ольги Володимирівни Іващенко; серію робіт «Гайдамаки» в техніці «живопис» та «графіка», що виконали вихованці народного художнього колективу ШОМ «Суцвіття» (ІVрік навчання) під керівництвом Похилько Оксани Андріївни; серію робіт із батику «Кобзарі», над якою працювала творчий неординарний педагог Оксана Андріївна Похилько та вихованці гуртка «Майстерня батику».

«У неділю не гуляла та на шовки заробляла, та хустину вишивала, вишиваючи, співала» — саме ці слова видатного митця надихали вихованців гуртка «Вишивка» на створення своїх робіт. Тому під час перегляду експозиції можна буде переглянути чимало яскравих виробів із вишивки, що виконала член Національної спілки майстрів народного мистецтва України — Світлана Петрівна Макаренко та її вихованці.

«Зацвіла в долині червона калина…», саме таку назву має серія робіт із петриківського та декоративного розписів, яку представлять вихованці гуртків «Декоративний розпис» та «Майстерня петриківського розпису» під керівництвом Тетяни Іванівни Цимбалій та Юлії Павлівни Козинець.

Поделиться ссылкой: