У Дніпрі відкрили новий 104.ua клієнтський простір

logo

У Дніпрі відкрили новий 104.ua клієнтський простір

31 грудня у Дніпрі відбулося відкриття нового 104.ua клієнтського простору. Відтепер клієнти з лівого берега міста можуть скористатися усім спектром послуг з газопостачання за адресою: проспект Слобожанський, 96.

Новітній центр обслуговування споживачів природного газу облаштований у форматі відкритого простору. За кожним клієнтом закріплюється персональний менеджер, який контролює усі етапи виконання замовлених послуг.

Обслуговуватимуть клієнтів 12 кваліфікованих спеціалістів.

«Головна мета відкриття нових 104.ua клієнтських просторів – стати ближче до клієнтів. Персональні менеджери ТОВ «104.ЮА» надають комплексні консультації щодо приєднання до газових мереж, виконання реконструкції систем газопостачання, укладання договорів на постачання/розподіл природного газу, здійснення перерахунків за послуги з газопостачання, а також підбору та встановлення сучасного та енергоефективного газового обладнання», – розповіла начальниця управління клієнтського сервісу Дніпропетровського регіону Ірина Манько. 

У приміщенні клієнтського простору встановлено два термінали самообслуговування 104.ua, впроваджено автоматизовану систему електронної черги, що сприяє оперативному відпрацюванню звернень клієнтів, функціонують зручні зони очікування, дитячий куточок та вбиральня.

Про вільних менеджерів у операційному залі клієнтів інформують електронні табло та голосові повідомлення.

Адміністратор reception-зони допомагає клієнтам скористатися терміналом електронної черги та терміналами самообслуговування. Новий 104.ua клієнтський простір на пр. Слобожанському, 96, працює з понеділка по п’ятницю, з 08:00 до 17:00, без перерви.

104.ua – це єдиний сервіс для споживачів природного газу в Україні. Найбільш популярними є онлайн послуги: особистий кабінет, 104 Бізнес онлайн – сервіс для бізнесу, мобільний додаток 104.ua, Viber-bot 7104ua і Telegram 7104ua. Контакт-центр 104.ua забезпечує в середньому 45 млн контактів з клієнтами на рік.

Сервіс 104.ua має мережу зі 185 центрів обслуговування клієнтів 104.ua клієнтських просторів у 16 областях країни. Центри щорічно обслуговують 5 млн клієнтів.