У Дніпрі відбувся Олімпійський урок за участі Сергія Бубки

logo

У Дніпрі відбувся Олімпійський урок за участі Сергія Бубки

Вчора, 25 вересня, в Дніпрі в центрі міста зібралася велика кількість любителів спорту та здорового способу життя, які взяли участь у обласному Олімпійському уроці. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Національний олімпійський комітет.

Почесним гостем спортивного свята став президент НОК, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка, який разом з заступником голови обласної державної адміністрації Дмитром Батурою, першим заступником голови Дніпропетровського обласного відділення НОК Валерієм Кондратьєвим і головою Комісії атлетів НОК, бронзовою призеркою Олімпійських ігор Оленою Говоровою не лише урочисто відкрили урок, а й відвідали понад 20 спортивних майданчиків з різних видів спорту та взяли участь у різноманітних спортивних активностях.  

До Олімпійського уроку долучилися відомі Олімпійські чемпіони та призери, медалісти чемпіонатів світу та Європи: фехтувальники Ольга Харлан і Богдан Нікішин, веслувальники Анастасія Коженкова, Катерина Тарасенко, Діна Міфтахутдінова, Іван і Євгенія Довгодьки, легкоатлетка Анна Рижикова-Ярощук.

«Нехай не кожен з юних учасників уроку стане професійним спортсменом, але кожен має чудову можливість разом з уславленими олімпійцями зробити ще один крок на зустріч до спорту і фізичної культури, а значить — до щасливого і здорового життя!», — прокоментував проведення Олімпійського уроку Сергій Бубка.

Автор: Іван МУРАХА