У Дніпрі відбувся автопробіг на підтримку військових, які в полоні

logo

Це вже 26 акція “Не мовчи — полон вбиває”. Автопробіг провели вдруге. Його організували родини та близькі військовополонених. Цього разу маршрут змінили. З Дніпра колона рушила до Кам’янського, а звідти до Кривого Рогу. Дорогою долучалися й інші автівки, а також байкери. Планують проводити автопробіги й надалі.

Про це розповіла співорганізаторка НаталяКоломенська, повідомляє “Суспільне”.

“Можуть додатися різні підрозділи, бо заявляли що хочуть теж приєднатися до нас. Ми всім раді. Бо є не лише Маріуполь, є інші напрямки. Тому ми всіх чекаємо”, — сказала Наталя Коломенська.

Олена чекає на чоловіка з травня 2022 року.Вона також взяла участь в акції.

“На жаль, країна агресора не підтверджує, що він в полоні. Чекаємо, віримо, ми не втрачаємо надію. Я сподіваюся, що і він там це відчуває і також не втрачає надію повернення додому”, — сказала Олена.

Єгор долучився до акції вперше. Він воював з 2014 року та два роки тому отримав поранення. Лише місяць як повернувся з лікування. Чоловік розказав: якщо не може тримати в руках зброю, то буде підтримувати військовополонених у такий спосіб.

“Там багато моїх побратимів, там багато наших українських патріотів, які не заслуговують на таке жорстке покарання. Ми маємо їх підтримувати, щоб наша влада скоріше розв’язувала питання їхнього звільнення та повернення додому. Мовчання — вбиває”, — розповів Єгор.

Раніше “Особи” також писали: “В Україні вже впровадили 324 стандарти НАТО — Міноборони”.