У Дніпрі відбулась зустріч із батьками щодо організації харчування в школах

logo

Главная страница / Новини Дніпра / У Дніпрі відбулась зустріч із батьками щодо організації харчування в школах
У Дніпрі відбулась зустріч із батьками щодо організації харчування в школах

У Дніпрі відбулась зустріч із батьками щодо організації харчування в школах

У Дніпрі провели чергові зустрічі з батьками, де говорили про шкільне харчування. Діалог відбувався між батьками, представниками департаменту гуманітарної політики та постачальником, повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на прес-службу міськради.

У Дніпрі провели чергову зустріч,
де обговорили організацію шкільного харчування. Батькам розповіли про всі етапи від приготування до доставки у школи.

«Цю зустріч ми проводимо на прохання батьків. Хочемо висвітлити питання дотримання нормативних документів щодо організації харчування в закладах освіти, пояснити особливості кейтерингу, роз’яснити механізм організації харчування від надання закладом заявки до видачі готових страв, поінформувати про деякі особливості складання меню та
надати відповіді на питання батьків», – розповіла начальниця відділу безпеки життєдіяльності та соціального захисту управління освіти департаменту гуманітарної політики ДМР Тетяна Бичкова.

Прийшла на зустріч мати двох дітей Аліна Філіпова: «Дуже корисні такі зустрічі, бо по розмовах з батьками, компанія-постачальник прислухається до порад. Тому сьогодні я теж поставила важливі для мене питання. Треба й нам зрозуміти, що на різні вікові
категорії й стандарти теж різні».

«Я особисто не люблю рибні нагетси, але дуже полюбляю каші та курячий биточок», – уточнює старший син Аліни Філіпової Михайло, хлопчик навчається у третьому класі.

Довідка: Постачальник шкільних ланч-боксів – компанія «Олімпіус Консалт». Вона надає цю послугу у 86-ти базових школах Дніпра.