У Дніпрі вдесяте прооперували військового з важким пораненням: що відомо про його стан

logo

У Дніпрі вдесяте прооперували військового з важким пораненням: що відомо про його стан

У Дніпрі вдесяте прооперували бійця з важким пораненням.

Новости Днепра про У Дніпрі вдесяте прооперували військового з важким пораненням: що відомо про його стан

Щодня у дніпровських лікарнях проводять десятки операцій. Найчастіше це військові, які отримали поранення і потрапили до Дніпра, як до одного ізнайближчих до фронту міста. Місцеві лікарі зазвичай стабілізують стан постраждалих, після чого відправляють пацієнтів до інших медзакладів. Цього разу медики розповіли історію 31-річного Ігоря, якого вже вдесяте оперують в стінах однієї з лікарень міста. 

Як розповів головний лікар однієї з лікарень Сергій, до війни Ігор жив за кордоном, але повернувся, що піти добровольцем захищати Батьківщину. На жаль, одного разу чоловік отримав важке поранення грудної клітини з розчавленням майжевсієї правої легені. Медикам довелося видалити розтрощений орган, щоб стабілізувати стан постраждалого.

Наразі Ігор оклигує після десятої операції, яку йому провели в стінах лікарні Дніпра. Цього разу робили пластику грудної клітини. У процесі чоловіка повністю знеболили, зберігаючи самостійне дихання.

Сьогодні Ігор спілкується з дружиною Іванкою та півторарічним сином, малюючи плани на майбутнє. Ще великий шлях до повного одужання. Лікарське диво, яке врятуваложиття героя, – коментує стан Ігоря медик. 

Читайте також:

Був в АТО та воював у «гарячих» точках: на фронті загинув 34-річний боєць із ДніпропетровщиниНа Дніпропетровщині 57-річний чоловік знущався над матір’ю: ображав, лаяв та погрожувавНа Дніпропетровщині фельдшер врятував чоловіка, який раптовоперестав дихати

Новости Днепра про У Дніпрі вдесяте прооперували військового з важким пораненням: що відомо про його станУкраїнськаНовости Днепра про У Дніпрі вдесяте прооперували військового з важким пораненням: що відомо про його станРусский

Автор:

У Дніпрі демонтували аварійні колони, які будували полонені німці 77 років тому

Новини Дніпра

Сьогодні 22:01

У Дніпрі демонтували аварійні колони.

У Павлограді патрульні заробляли десятки тисяч гривень за допомогоюфейкового Драгера

Новини Дніпра

Сьогодні 21:22

Деякі павлоградські правоохоронці заробляли на фейкових Драгерах.

Насувається людинопад: у Дніпрі попередили про небезпечні погодні умови

Новини Дніпра

Сьогодні 20:44

У Дніпрі 22 листопада очікується ожеледиця.

У Дніпрі помер відомий лікар-анестезіолог

Новини Дніпра

Сьогодні 19:27

У Дніпрі на 68-му роціжиття помер відомий анестезіолог Сергій…