У Дніпрі вандали пошкодили залізобетонне укриття на вул. Набережній Заводській, 137Д

logo

Главная страница / Важливо / У Дніпрі вандали пошкодили залізобетонне укриття на вул. Набережній Заводській, 137Д

У Дніпрі вандали пошкодили залізобетонне укриття на вулиці Набережна Заводська, 137Д

Дніпро турбується про безпеку містян. У місті вже встановлено 123 захисні залізобетонні споруди (сховища) в районі зупинок громадського транспорту та в районі масових скупчень людей. У 2022 році було встановлено 36, у 2023 – ще 87 (з них на позиціях військових – 36 шт.). Проте, місцеві вандали постійно розкрадають укриття. Тож, черговий по місту перевіривстан сховища, яке розташоване за адресою вул. Набережна Заводська, 137Д, пише «Наше місто».

Кожна споруда облаштована біотуалетом, урною для сміття та лавками для сидіння всередині, підключена до світла. Їх щоденно прибирають комунальники. Щодо біотуалету, то його комунальники обслуговують через день, а двічі на тиждень виконують його миття.Також, за потреби, всередині приміщення проводять обробку (дератизацію) всіх поверхонь для ліквідації неприємного запаху.

Укриття, яке розташоване на вулиці Набережна Заводська, розраховане на 20 людей. Воно в черговий раз постраждало від дій вандалів, тут відсутнє освітлення, покажчик аварійного виходу, вирвано пандус.

Загалом по місту випадки вандалізму в укриттях є великою проблемою. Тому дніпрян закликають дбайливо ставитись до міського майна. Адже все це – саме для комфорту табезпеки мешканців.

У Дніпрі вандали пошкодили залізобетонне укриття на вулиці Набережна Заводська, 137ДУ Дніпрі вандали пошкодили залізобетонне укриття на вулиці Набережна Заводська, 137ДУ Дніпрі вандали пошкодили залізобетонне укриття на вулиці Набережна Заводська, 137ДУ Дніпрі вандали пошкодили залізобетонне укриття на вулиці Набережна Заводська, 137ДУ Дніпрі вандали пошкодили залізобетонне укриття на вулиці Набережна Заводська, 137Д

Раніше ми писали, у Дніпрі перевірили укриття в Адміністрації Соборного району.