У Дніпрі в ресторані затримали хлопця, який розводив персонал та не платив за дорогі cтрави

logo
210235_u_dnipri_v_restorani_zatrimali_hlopcja_ja.png


У Дніпрі в ресторані затримали хлопця, який розводив персонал та не платив за дорогі cтрави

У Дніпрі в одному із закладів затримали професійного «їдуна». Про це повідомили у сюжеті «ТСН» передає Дніпроград. 

Він замовляв кілька подвійних порцій, приблизно на півтисячі гривень, а платити відмовлявся. Мовляв, у тарілці знайшов волосся. Коли на місце прибула поліція, з’ясувалося, що цей трюк молодик застосовує не вперше. Та досі ресторани лише вибачались перед ним. І так хлопець безкоштовно ласував декілька тижнів. 

Шеф-кухар розповідає, коли на кухню принесли замовлення спочатку подумав, що прийшла вечіряти ціла компанія. Страви чоловік обрав не найдешевші, і замовлення тягнуло на 500 з лишком гривень. 

Коли тарілки спорожніли, він гучно покликав офіціанта, і повідомив — платити не буде, бо у страві знайшов не приємний сюрприз. 

«Тут дві волосини. І вказує на блідий колір волосся. Хоча в нас всі кухарі, в першу чергу в ковпаках, і по-друге це два чоловіка, явно не блондини», — розповів адміністратор ресторану Артем Бобер. 

Адміністратор викликав поліцію і увімкнув запис на телефоні, молодик зітхнув і зізнався — волосся у страву підкинув, бо дуже хотів реберець, а грошей нема. 

Вже за кілька хвилин він перераховував у поліції у скількох ресторанах встиг провернути цей трюк. 

«Заклад приносив вибачення за те що там находили волосся, і чоловік йшов не заплативши», — додав Бобер. 

На молодика в ресторані написали заяву, але в поліції кажуть — затримати його не можуть. 

Тепер у соцмережі дніпровські ресторатори хочуть викласти світлини їдуна, аби застерігти від нього інші ресторани. І радять бути пильними саме харків’янам. Бо прописан він саме там.

Автор: Іван МУРАХА


А поделиться?