У Дніпрі уродженець РФ вкрав два Iphone у співробітників міграційної служби

logo

У Дніпрі чоловік обікрав Міграційну службу.

Новости Днепра про У Дніпрі уродженець РФ вкрав два Iphone у співробітників міграційної служби

Про це йдеться у вироці Самарського суду, оприлюдненому на сайті Єдиного реєстру судових рішень, 29 березня. 

Як зазначено у матеріалах справи, уродженець Пермської області РФ, який вже має українське громадянство, вкрав два телефони у співробітників міграційної служби. Цетрапилося 9 березня 2024 року. 

Підозрюваний, перебуваючи у приміщенні відділу № 4 ДМС, побачив, що двері до одного з кабінетів не зачинені. Чоловік проникнув до кабінету і забрав звідти два мобільних телефони марки Iphone XS та 12 Pro Max. Гаджети, загальною вартістю 26 420 грн, він поклав до кишені та пішов геть.

Згодом чоловіка затримали. Свою вину він не заперечував та пішов на згоду з прокурором. 28 березня 2024 Самарський районний суд визнав винним чоловікау скоєнні кримінального правопорушення та призначив покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

Зважаючи на те, що чоловік покаявся, не має судимостей, а постраждалі погодилися на мирне врегулювання конфлікту, вирок пом’ягшили до 3 років умовно. Однак засуджений тепер повинен:

періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації;повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи;не виїжджати за межіУкраїни без погодження з уповноваженим органом з питань пробації.

Читайте також:

У Дніпрі рятують висловухого котика, якого ледь не приспали господарі, бо не хотіли лікуватиНайтепліше за 136 років: у Дніпрі зафіксували третій за тиждень температурний рекордСквер Прибережний у Дніпрі вкрився рожевими квітами (ФОТО)

Новости Днепра про У Дніпрі уродженець РФ вкрав два Iphone у співробітників міграційної службиУкраїнськаНовости Днепра про У Дніпрі уродженець РФ вкрав два Iphone у співробітників міграційної службиРусский

Автор: