У Дніпрі урочисто відкрився Всеукраїнський юніорський турнір з бадмінтону

logo
191618_u_dnipri_urochisto_vidkrivsja_vseukrajins.jpeg


У Дніпрі урочисто відкрився Всеукраїнський юніорський турнір з бадмінтону

27 жовтня у спортивному комплексі «Метеор» офіційно відкрився всеукраїнський юніорський турнір з бадмінтону, присвячений пам’яті Олександра Макарова. Захід проходить в рамках програми міського голови Бориса Філатова «Дніпро – спортивна столиця» і триває 4 дні – з 26 по 29 жовтня, інформує Дніпроград.

«Традиційно цей турнір збирав усіх найсильніших юних спортсменів раніше з теренів СРСР, а тепер вже незалежної України. Це дуже цікаві змагання. Тут спортсмени набираються досвіду, рейтингу, а ми переглядаємо молодше покоління, якому по 12-13 років. Дніпровські спортсмени завжди були одними з лідерів українського бадмінтону. На рівні з ними – Харків і Миколаїв. Останнім часом почала також у цьому напрямку розвиватися Одеса», – зазначила віце-президент Федерації бадмінтону Дніпропетровської області Вікторія Семенюта.

Турнір проводять у двох вікових групах серед юнаків і дівчат 2000 та 2004 року народження і молодше за олімпійською програмою в одиночній, парній та змішаній категоріях. На захід з’їхалося понад 150 спортсменів з Києва, Дніпра, Харкова, Миколаєва, Львова, Одеси, Вінниці та інших міст України.

«Я вже вп’яте беру участь у цьому змаганні. Цей турнір дає мені можливість потрапити до збірної України та бути відібраним на чемпіонат Європи та світу. У Дніпрі сильні суперники, є конкуренція, приємно грати. А приймає Дніпро завжди добре», – сказав учасник турніру з Харкова та майстер спорту України з бадмінтону Гліб Бекетов.

У рамках турніру КПНЗ «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з бадмінтону ім. К. В. Вавілова» відзначає своє 45-річчя. За цей час школа підготувала понад 25 майстрів спорту міжнародного класу, 270 майстрів спорту СРСР і України. Команда школи тричі ставала бронзовим призером чемпіонату Європи, володарем Кубку Європи, переможцем та призером чемпіонатів Європи серед юніорів та юнаків.

«Ми з радістю сьогодні приймаємо гостей, сюди приїхали з усієї України. Це турнір, який пройшли усі наші тренери та спортсмени, які сьогодні досягли хорошого рівня. Від нашої школи участь беруть близько 40 бадмінтоністів», – зазначила директор спортивного закладу Ніна Молдаван.

Вихованці школи неодноразово ставали призерами цього турніру. Цьогоріч також хочуть одержати перемогу.

«Для мене важливо потрапити до четвірки, адже у мене дуже сильний опонент з Харкова. І, звичайно, хочу потрапити до фіналу та зайняти перше місце. Минулого року я став чемпіоном у парній категорії. Для мене – це гарний досвід грати з сильнішими суперниками», – сказав вихованець «СДЮСШОР з бадмінтону ім. К. В. Вавілова» Андрій Дон.

Автор: Іван МУРАХА


А поделиться?