У Дніпрі та області з’явилися нові ділянки TruCam: де на дорогах будуть контролювати швидкість

logo

На автомобільних дорогах України запрацювало 17 нових ділянок використання TruCam. Вони з’являються на адресах, де найчастіше виникали аварії. Загалом по країні було 333 таких ділянки. Зокрема, додали 11 місць, призупинено роботу на 54 адресах, а видалили з переліку 1 ділянку TruCam, та внесли зміни ще до трьох.

На дорогах України працюватиме 160 приладів TruCAM, а вимірювання здійснюватиметься на 295 ділянках доріг. Про це повідомляє
Інформатор із посиланням на патрульну поліцію України. 

Таким чином TruCAM у Дніпрі може працювати на наступних ділянках:

вулиця Набережна Перемоги;проспект Слобожанський;вулиця Запорізьке шосе;вулиця Маршала
Малиновського;вулиця Донецьке шосе;вулиця Набережна Заводська;вулиця Київська;вулиця Криворізька;вулиця Бориса Крутова;вулиця Олександра Поля. 

Дніпропетровська область:

М-30 Стрий — Умань — Дніпро —
Ізварине (913-959 км та 982-1038 км);М-18 Харків — Сімферополь — Алушта — Ялта (200-253 км);Н-08 Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя (424-440 км, з 8 липня додалась ділянка 354-356 км);Н-11 Дніпро-Миколаїв (44-47 км, 53-83 км, 114-127 км — працює з 29 лютого).

Кривий Ріг:

проспект Миру;вулиця Січеславська;вулиця Сергія Колачевського;вулиця Олексія Солом’яного;вулиця Чумацький Шлях;вулиця Ракітіна;вулиця Вільної Ічкерії;вулиця Володимира Великого;Дніпровське шосе;вулиця
Старовокзальна (з 29 лютого). 

Павлоград:

вулиця Дніпровська.

Кам’янське:

проспект Свободи (з’явилася з 8 липня). 

Зазначаться, що повідомлятимуть про прилади вимірювання швидкості відповідні дорожні знаки. У таких місцях також знаходитиметься поліцейський автомобіль увімкненими синіми проблисковими маячками.

Де у Дніпропетровській області вимірюватимуть швидкість TruCam
Де у Дніпропетровській області вимірюватимуть швидкість TruCam

Нагадаємо, що на дорогах Дніпра під час спеки заборонили рух надважкого транспорту. Ще колись ми писали, що Зеленський підписав закон про
збільшення виплат при ДТП і як це вплине на ціни на автострахування. Раніше повідомляли, що у Дніпрі через гостру нестачу кадрів шукають водіїв автобусів, кондукторів та слюсарів.