У Дніпрі та області повний порядок, — голова облради

logo

У Дніпрі та області повний порядок, - голова облрадиУ Дніпрі та області повний порядок, - голова облради

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук розповів про ситуацію на ранок 3 березня, повідомляє кореспондент «Наше Місто».

Так, станом на 8:00 у Дніпрі та області повний порядок. Все під контролем ЗСУ. Заходу військ окупантів на територію не було, будь-яких провокацій і ракетних обстрілів теж.

Вся критична інфраструктура, лікарні, ДТЕК, водоканал працюють, є запас ліків, продуктів тощо. Логістичні шляхи для підвезення продуктів налагоджено.

«За добу на Дніпропетровщині затримали 13 диверсантів. Загалом за добу 2 березня поліція області виявили 17 фактів, які загрожували безпеці в умовах воєнного стану», — розповів Микола Лукашук.

Крім цього, вчора вдень було зафіксовано створення великої кількості акаунтів для дестабілізації області і ворог робить все, аби внести тут смуту. Інформація стосувалась того, що всі голови області та ОТГ «побігли здаватися».

«Я повідомляю: ми завершили нараду більше 1 годин ночі. Всі ці люди координують роботу області, всі працюють, всі на своїх робочих місцях. Все у нас дуже професійно. Область готова зустрічати ворога», — розповів Микола Лукашук.

Нагадаємо, триває восьма доба з моменту вторгнення російських окупантів на територію незалежної України. Цей час показав, що українці не віддадуть жодного сантиметру рідної землі. Про героїзм українців вже складають легенди. За словами міністра оборони Олексія Резнікова, ніхто не міг подумати, що Україна протримається тиждень