У Дніпрі та області діють графіки відключень: коли та у кого не буде світла

logo

Відключення світла в країні продовжуються

Новина оновлена 07червня 2024, 10:23

Відключення світла в країні продовжуються. Фото Pixabay

Аварійні відключення скасовано

Через постійні атаки РФ, внаслідок яких пошкоджено значну частинуелектростанцій країни, в Україні продовжують запроваджувати графіки відключень світла. Дніпро та область не стали винятком.

У п’ятницю, 7 червня, у регіоні діятимуть погодинні графіки. Аварійні відключення скасовано, натомість введені стабілізаційні відключеня, повідомили в ДТЕК Дніпровські електромережі.

«Розуміємо,що всі ви з нетерпінням чекаєте включення світла (як і ми). Але просимо вас не поспішати включати всі потужні прибори одночасно. Таке різке навантаження на мережі призводить до аварій і відповідно світла буде ще менше», — зазначили в ДТЕК.

В компанії зазначили, що наразі діють оновлені стабілізаційні графіки відключень. Дізнатися, коли вимикатимуть світло саме за вашою адресоюможна натиснувши тут.

Нагадаємо, згідно заяві «Укренерго», в країні наразі не передбачається можливість блекауту. Поки триватимуть лише контрольовані відключення електроенергії.

Своєю чергою укомпанії ДТЕК повідомили, що 7 червня в Києві, Київщині, Одещині, Донеччині, Дніпропетровщині за вказівкою «Укренерго» впродовж всієї доби діятимуть графіки відключень. А у столиці виділених лімітів вистачить на 75% потреб міста.

Раніше «Телеграф» писав, що в Україні можепокращитися ситуація в енергосистемі. Але ненадовго. У ніч із 7 на 8 червня буде запущено додатковий блок на атомній електростанції.