У Дніпрі та Львові виборці фотографували бюлетені

logo

11:19 22.11.2020

У Дніпрі та Львові виборці фотографували бюлетені

На виборчих дільницях у Дніпрі та Львові виборці фотографували бюлетені, складено протоколи, повідомили спостерігачі Громадянської мережі «ОПОРА».

Як повідомляється на сайті мережі в неділю вранці, на одній з виборчих дільниць у Дніпрі виборець фотографував свій бюлетень, що зафіксували спостерігачі.

«На виборчій дільниці №121113 у школі №48 (м.Дніпро) спостерігачі помітили, що виборець фотографує свій бюлетень у кабінці для голосування», – йдеться в повідомленні.

Спостерігачі сповістили про порушення чергового поліцейського, який переглянув телефон чоловіка і переконався, що в кабінці було зроблено фото. Після цього викликали патрульних поліцейських, які взяли пояснення щодо інциденту.

Крім того, інцидент з фотографуванням бюлетеня зафіксовано у Львові.

«На виборчій дільниці №462083 у Львові виборець сфотографував виборчий бюлетень у кабінці для голосування», – поінформувала»ОПОРА».

Зазначається, що про цей інцидент члени ДВК одразу повідомили в поліцію. Правоохоронці опитали очевидців і склали протокол про порушення.

Джерело:

https://www.oporaua.org/news/vybory/mistsevi-vybory/mistsevi_2020/22485-dnipro-zafiksovano-vibortsia-iakii-fotografuvav-biuleten

https://www.oporaua.org/news/vybory/mistsevi-vybory/mistsevi_2020/22487-na-odnii-iz-dilnits-u-misti-lvovi-viborets-sfotografuvav-biuleten