<>

У Дніпрі святкуватимуть день народження майстра пікантних картин

Цієї неділі у Дніпрі у Музеї японської гравюри будуть святкувати 257 років від дня народження відомого японського художника — Кацусіка Хокусай.

«Впродовж дня на вас чекає багато захоплюючої та цікавої інформації з життя та творчості митця, а також декілька сюрпризів. А саме ви дізнаєтесь чому Хокусай — це дві людини та чи насправді Хокусай – геній. Що є спільного у Моне, Сезанна та Хокусая та багато іншого», — зазначають організатори.

Організатори підкреслюють,що захід виключно для повнолітніх, адже багато гравюр митця мають досить пікантні зображення.

Кацусіка Хокусай — японський художник та ілюстратор, майстер укійо-е. Один із найвідоміших митців домодерного японського мистецтва. За своє життя Хокусай використовував не менше тридцяти псевдонімів. Незважаючи на те, що використання псевдонімів було звичайною практикою у японських художників того часу, за кількістю псевдонімів він істотно перевершує інших великих авторів. Псевдоніми Хокусая нерідко використовуються для періодизації етапів його творчості. У 1814 році Хокусай створив першу серію робіт, яку він назвав «манга». Відтоді ця назва використовується на позначення японських коміксів. На Заході Хокусай відомий передусім картиною Під хвилею Канаґавського моря.

Поделиться ссылкой:

Метки: гравюра, Дніпро, Картини, Кацусіка Хокусай, майстер, музей, Япония

Читайте также: