У Дніпрі створювали пряникових сніговиків (Фото)

logo
211669_u_dnipri_stvorjuvali_prjanikovih_snigovik.jpeg


У Дніпрі у Художньому музеї діти та дорослі занурились у справжню різдвяну казку. «Після екскурсії «Кольорові перетворення» наші відвідувачі підтримали давню європейську традицію, що останнім часом набула популярності і в нашій країні. Діти і дорослі з задоволенням «зліпили» пряникового сніговика і розписали йому хатинку», – зазначають у прес-службі музею.

1

Традиція готувати пряники на різдвяні свята з’явилася відносно недавно. Всього на всього якихось триста років тому. А от самі пряники люди навчилися пекти набагато раніше. Можна навіть сказати з того моменту як освоїли перші кулінарні процеси. На Русі основним компонентом у приготуванні пряником був мед. Його було так багато в пряниках, що без води або чаю їх просто неможливо було їсти. У Європі воліли їсти коржі з додаванням горішок, а на сході в пряники обов’язково додавалися спеції.

5

Найбільше імбирні пряники люблять дарувати один одному на Різдво жителі таких європейських країн, як Англія, Ірландія, Німеччина і Франція. З імбирного тіста печуть не тільки коржі, а й цілі маленькі твори мистецтва з тіста: будиночки, ялинки, сніговики.

7

Поделиться ссылкой:

Метки: Дніпро, пряники, Різдво, сніговики, Художній музей


А поделиться?Читайте также: