У Дніпрі стрімко зріс рівень травматизму на вулицях: стаціонари переповнені

logo

У Дніпрі стрімко зріс рівень травматизму на вулицях: стаціонари переповнені

Сьогодні, 26 січня, на прес-конференції в медіа центрі «Дніпро-Мост» про статистику та профілактику вуличного травматизму в Дніпропетровській області розповів завідувач травматологічним відділенням міської клінічної лікарні № 2 Микола Моргун. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

«Залежно від пори року, характер травматизму змінюється. Інколи більше травм люди отримують навесні і влітку. У Дніпрі ожеледиця панує вже декілька тижнів, через це в рази побільшало звернень до лікарень», — зазначив завідувач травматологічним відділенням.

За словами Миколи Моргуна, у Дніпрі функціонує три травмпункти і щотижня до них надходить більше 200 звернень, із них 70% — стосуються вуличного травматизму. На стаціонари області – перенавантаження, лише у лікарні №2 шпиталізованих на 33%  більше за норму.

Найчастіше люди ламають променеву кістку руки та гомілковий суглоб ноги. Взимку характерною особливістю є великий відсоток звернень людей похилого віку.

Лікар порадив містянам носити зручне взуття, а дівчатам не ходити на підборах в ожеледь.

«Якщо ви побачили травмовану людину — головне не нашкодити. Важливо придати зручне положення пошкодженій кінцівці та викликати швидку», — додав наостанок медик.

Автор: Ліна ПАНЧЕНКО