У Дніпрі стартує спільний проект музею та чотирьох бібліотек «Виставка подій 1964»

logo

У Дніпрі стартує спільний проект музею та чотирьох бібліотек "Виставка подій 1964"

У Дніпрі стартує проект «Виставка подій 1964», організований технічно-історичним музеєм спільно з чотирма музеями нашого міста. Виставка спрямована на висвітлення важливих історичних подій у світі, країні та Дніпрі у 1964 році, які були незаслужено забуті суспільством. Про це сьогодні, 13 березня, під час прес-конференції в ІА «Мост-Дніпро» розповіли організатори проекту, передає Дніпроград.

Так, основною метою проекту є відновити світову історичну пам’ять. Зробивши акцент на автівці ЗАЗ-965, якій цього року виповнюється 55 років, організатори вирішили висвітлити й інші значущі події. Однак кожен охочий може стати учасником виставки та обрати, яка саме подія є важливішою.

«Основним експонатом виставки є ретроавтомобіль ЗАЗ-965, навколо якого висвітлюються події 1964 року, які відбувалися в світі, в нашій країні, в нашому місті. Чи були вони насправді важливими, який вплинули на нашу історію, зокрема, визначають саме відвідувачі шляхом «лайк» — «дізлайк», — повідомив директор музею «Машини часу» Михайло Прудніков.

Окрім автомобіля, організатори навели приклади й інших важливих історичних подій. Так, у 1964 році відбулася екранізація художнього фільму «Тіні забутих предків», режисером якого є Сергій Параджанов. Фільм свого часу отримав 39 міжнародних нагород та 28 призів на кінофестивалях у 21 країні.

Проект стартує завтра, 14 березня, та триватиме протягом двох місяців. Виставку можна відвідати у чотирьох бібліотеках Дніпра: Дніпровській центральній міській бібліотеці, Дніпропетровській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Первоучителів слов’янських Кирила і Мефоді, Центральній державній науково-технічної бібліотеці гірничо-металургійного комплексу України та Дніпропетровській обласній бібліотеці для молоді імені М. Свєтлова.

Для того, щоб оперативно отримувати найцікавіші новини про те, чим живе місто та область, підписуйтесь на наш Telegram-канал.

Автор: Софія ЄРЬОМІНА