У Дніпрі стало менше порушників правил паркування

logo

У Дніпрі за червень зафіксовано близько 8,5 тис. порушень правил дорожнього руху щодо зупинки, стоянки транспортних засобів та паркування. У порівнянні з травнем їхня кількість зменшилася майже на 1,5 тисячі. У червні до бюджету міста від сплати стягнень за неправильне паркування надійшло більш ніж 2 млн грн.

Завдякироботі інспекторів містяни привчаються паркуватися за правилами — не заважати руху пішоходів, інших водіїв, комунальних чи аварійних служб, не створювати аварійних ситуацій. За червень до інспекції надійшло 316 звернень громадян щодо порушення правил паркування. Гаряча лінія інспекції: 068-578-04-37, електронна пошта: dpparkcontrol@gmail.com.

За минулий місяць за злісні порушення правил паркування на спеціальні майданчики було евакуйовано 351 транспортний засіб. Порівняно з травнем меншена 27 одиниць.

За червень підприємство опрацювало 23 звернення дніпрян щодо облаштування паркувальних майданчиків, перевірки законності ведення діяльності на майданчиках для паркування, демонтажу незаконно встановлених пристроїв. У ході опрацювання виписано 6 приписи щодо усунення порушень. Це незаконно встановлені технічні пристрої (замки, стовпчики тощо.