У Дніпрі розповіли, як на спецдільницях у лікарні ім. Мечникова проходять вибори

logo

У Дніпрі розповіли, як на спецдільницях у лікарні ім. Мечникова проходять вибори - фото 1

Пацієнти голосують навіть в ковідном відділенні.

Голосують цього дня і на сцец дільницях. У лікарні імені Мечникова мера обирали 66 пацієнтів. Тут працює 16 членів комісії, два поліцейських та представник ДСНС. Голова комісія, каже відкрились вчасно рівно о 8 ранку. А вже за пів години мобільні групи вирушили до тих пацієнтів, хто самостійно на дільницю прийти не зміг. Окрему скриньку та бюлетені віднесли й до Ковідного відділення. Попередньо членів комісії та наглядачів переодягли у спеціальні захисні костюми.

Відкрилися вчасно та обійшлися без порушень. На виборчій дільниці у лікарні Мечникова проголосувала близько сотня пацієнтів та медиків. Більшість мера обирали зранку. О 10 -й прийшла й Марина.

«Я прийшла усвідомлено. В принципі, це займає хвилин 5-10 мого особистого часу, але я вважаю, що кожен повинен прийти в цей день і зробити вибір для свого майбутнього і майбутнього своїх дітей», — розповіла місцева мешканка Марина Сімбухова.

На вході є антисептик та змінні маски, на підлозі розмітка дистанції. Також усім вимірюють температуру. Безпосередньо на виборчій дільниці проголосувало 25 пацієнтів. До решти відправили мобільні групи.

«На місце перебування о 08:30 вийшла наша бригада з трьох членів виборчих комісій, поліції і двох спостерігачів», — зазначила глава ділянки виборчої комісії Світлана Кожуріна.