<>

У Дніпрі розпочався суд над учасниками бійки у Дніпрі дев’ятого травня

У Дніпрі розпочався суд над учасниками бійки у Дніпрі дев'ятого травня

У Дніпрі розпочався суд над учасниками масового побоїща, який відбувся біля монументу Слави дев’ятого травня поточного року. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «ТСН». 

Тоді учасники АТО вимагали від колони «Опоблоку» прибрати політичну символіку, натомість їх почали бити молодики у спортивному, що супроводжували ходу. На лаві підсудних троє чоловіків — це Артур Ольховик, Іван Джоболда та Микола Маркевич.

Попри відео, де чітко видно, як вони поводяться, усі троє у суді заперечують свою провину. Їх обвинувачують у груповому порушенні громадського порядку, а також хуліганстві за попередньою змовою.

«Вказані особи діяли злагоджено за попередньою змовою, та вчиняли кримінальні правопорушення досить зухвало та з застосуванням насилля до інших осіб», — зазначив прокурор Павло Кірієнко. 

Зазначимо, за результатами розслідування кримінального провадження за фактами подій, що мали місце 9 травня 2017 року у Дніпрі, встановлено причетність до скоєння злочину 17 осіб, яким повідомлено про підозру. Серед них – три організатори, координатор, два «касири» та одинадцять активних учасників масових заворушень (так званих «тітушок»). У справі проведено 38 обшуків, допитано понад 130 свідків. 

Нагадаємо, генпрокурор Юрій Луценко з трибуни Верховної Ради заявив, що організатором заворушень за участю «тітушок» у Дніпрі 9 травня є народний депутат з «Опозиційного блоку» Олександр Вілкул.

Автор: Іван МУРАХА

Читайте также: