У Дніпрі розгорнули фотовиставку зі знаковими локаціями міста

logo

У Дніпрі розгорнули фотовиставку зі знаковими локаціями міста

Сьогодні, 21 березня, у бібліотеці Університета імені Альфреда Нобеля розгорнули фотовиставку «Місто — красень на Дніпрі». У ній автор світлин Павло Маменко зобразив найбільш знакові місця обласного центру. Про це повідомляє Дніпроград із місця події.

Як зазначають організатори, представлені тут зовсім нові роботи автора, які були підготовлені персонально до цієї виставки. На них можна побачити найцікавіші локації Дніпра у різні пори року. Усього — 41 світлина, робота над якими тривала понад рік.

«Культурне життя нашого міста нині важко представити без робіт Павла Маменка. Його фотографії використані більше, ніж у 22 книгах про наше місто і про Україну. Місто представлене і влітку, і зимою, і вранці, і ввечері, тобто тут можна побачити всю його палітру», — зазначив організатор виставки Олег Чередниченко.

Особливе місце в презентованих зображеннях займає річка Дніпро.

«Наше місто дуже красиво, особливо це відчувається завдяки річці Дніпро. Вона його прикрашає. Багато з тих, хто потрапляє до обласного центру, зазначають, що нам повезло із річкою. Також варто відзначити найбільш фотогенічні місця міста, серед них — дніпровські парки, Монастирській острів та майже усі центральні вулиці», — прокоментував автор фоторобіт Павло Маменко.

Триватиме виставка щонайменше місяць. Далі вона поїде спочатку до інших університетів, а після — до інших міст області.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі розгорнули фотовиставку звичайних містян, які розбудовують Січеславщину.

Аби отримувати найцікавіші новини про те, чим живе місто та область, підписуйтесь на наш Telegram-канал та Youtube.

Автор: Домінік ФРАНКО