У Дніпрі родичі загиблих воїнів пройшли безкоштовний медогляд в Кардіоцентрі

logo
209533_u_dnipri_rodichi_zagiblih_vojiniv_projshl.jpeg


У Дніпрі родичі загиблих воїнів пройшли безкоштовний медогляд в Кардіоцентрі

Сьогодні, 20 грудня, у Дніпрі члени родин воїнів, які загинули на Сході України, пройшли безкоштовний медичний огляд в Кардіоцентрі. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

Починаючи з листопада родичі загиблих бійців з Дніпропетровської області мають змогу безкоштовно перевірити стан свого здоров’я та отримати консультації  в обласному центрі кардіології та кардіохірургії.

«545 воїна Дніпропетровщини загинули на Сході, захищаючи нашу державу. Загальна кількість членів їх родин склала більше 1,5 тисячі осіб. Тому ми узгоджуємо з районною адміністрацією та централізовано відвозимо бажаючих до Кардіоцентру. По-перше, обстеження корисне, адже дозволяє піклуватися про здоров’я. Багато родин скаржаться, що немає необхідного рівня медичного лікування за місцем проживання», — пояснила координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка.

Цього разу обстеження пройшли шість членів родин з селище міського типу Томаківка.

«Загалом протягом останніх двох місяців 300 осіб пройшли  перевірку у кардіолога, ендокринолога, уролога, невропатолога та інших спеціалістів. Всі послуги абсолютно безкоштовні», — додала заступник директора з медичних питань Алла Гуленко.

Мати загиблого бійця Галина Пінчук розповіла, що через пережиту втрату сина часто болить серце. Він воював на передовій з жовтня 2014 по лютий 2015 року.

«Раніше в Кардіоцентрі я не обстежувалась. Лише дякуючи адміністрації з’явилася можливість сюди приїхати. Я вже зареєструвалася у кардіолога та здала кров з вени. В районних лікарнях, звісно, не вистачає необхідного обладнання для проходження процедур. Завдяки вдалій організації огляд проводять грамотні спеціалісти, а також відсутні черги», — зазначила жінка.

Раніше повідомлялося, що на Дніпропетровщині бійці зі Сходу проходили комплексний огляд у лікарів. 

Автор: Людмила СТУПАК


А поделиться?