У Дніпрі рятують малюка, якого доставили гвинтокрилом з Бахмута, після падіння з 4 поверху

logo

Хлопчик сам відчинив вікно квартири, поки мама була в душі.

У заметіль до Дніпра гвинтокрилом з Донеччини у вкрай тяжкому стані терміново доправили чотирирічного Давида, який випад з вікна багатоповерхівки у Бахмуті, йдеться в ТСН.16.45.

Медики у Дніпрі ловлять кожен подих малюка. Давид нарешті почав дихати самостійно. Те, що малюк живий, справжнє диво і результат зусиль сотень людей. Мама лишила сина самого на кілька хвилин погратись в кімнаті. Сама пішла в душ, коли вийшла, то ледь не зомліла. Він впав з четвертого поверху просто на асфальт. «Це буквально протягом десяти хвилин сталося! Я вилітала, ледь слідом за ним не випала. У мене був теж шок! Вікно відчинене! Я слідом туди», — розповідає жінка.

Та дитини внизу вже не було. Ніби янгол-охоронець був напоготові. За мить після падіння малюка з вікна на вулиці з’явилась швидка. Вона якраз поверталась з виклику. Десятки медиків в Бахмуті на Донеччині рятували Давида. Та одразу з’ясували – травми вкрай тяжкі і на рахунку кожна хвилина. «Стан був вкрай важкий — черепно-мозкова травма, забій головного мозку другого ступеня, забій грудної клітини, перелам кісток тазу, забій органів черевної порожнини», — розповідає зав.відділенням реанімації обласної дитячої лікарні Олександр Лацинський.

Відео

У Дніпрі боряться за життя 4-річного хлопчика, який випав з вікна багатоповерхівки

Екстрена евакуація у заметіль — до Дніпра ґвинтокрилом з Донеччини у вкрай тяжкому стані терміново доправили малюка. Чотирирічний Давид випад з вікна багатоповерхівки у Бахмуті. Травми тяжкі, тож не можна було зволікати, кажуть лікарі. Чи врятували дитину — у сюжеті.

У Дніпрі боряться за життя 4-річного хлопчика, який випав з вікна багатоповерхівки

Координатори евакуації поранених разом з військовими готували екстрене перевезення малюка до Дніпра. Та погода серед ночі лише погіршувалась. «Ви можете собі уявити, в яких складних погодних умовах, під час хуртовини була ця евакуація?! Вклоняюсь екіпажу вертольотчиків і медикам, які були на борту», — каже координатора евакуації поранених Тетяна Губа.

Одразу з летовища – до реанімації. Зусилля усіх небайдужих дали результат, стан хлопчика досі тяжкий, але стабільний. Батьки чергують у лікарні. Давид — найменший з трьох їхніх синів. Закликають дорослих не спускати очей з малюків.

Хлопчик проведе у лікарні щонайменше кілька тижнів. Медики поки утримуються від прогнозів, а батьки сподіваються, що свій п’ятий день народженні у січні син святкуватиме уже вдома.  

Кореспондент Ольга Павловська