У Дніпрі ретротрамвай розпочинає роботу

logo

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу o_1f4gvai2d1qkjkh8lpphep1doe9t.jpg

Із 1 травня у Дніпрі розпочинає роботу відкритий прогулянковий трамвай «Ретро», повідомляється на сайті Дніпровської міськради. Його традиційний маршрут проходить історичною частиною центрального проспекту Дмитра Яворницького: від залізничного вокзалу до пл. Героїв Майдану. Вагон має місця тільки для сидіння (40 пасажирів). Час проїзду в одному напрямку становить 16 – 17 хвилин. Вартість проїзду – 7 грн, згідно із встановленим окремим екскурсійним тарифом, без пільг.

Курсуватиме вагон щодня з 09:00 до 22:00. Проїхатися у ньому, як і в електротранспорті, можна буде лише у захисних масках, дотримуючись вимог карантину, наголошують у КП «Дніпровський електротранспорт».

Довідка. Вагон «Ретро-001» вже 24 роки вважається візитівкою нашого міста. Саме 1997 року, перед святкуванням 100-річчя трамвайного руху Дніпра, стилізували вагон КТМ-2 під історичний. Зібрали його за кресленнями і музейними фотографіями трамвая «Ganz», виготовленого Франко-бельгійським товариством у 1895 році. Колір трамвая завжди залишається незмінним – зеленим.

Поділитися

Категорія: Актуальные новости, Новости Днепра